Top
قاشق دو عددی تمام سیلیکون نارنجی و بنفش دکتر براونز Dr Browns

قاشق دو عددی تمام سیلیکون نارنجی و بنفش دکتر براونز

قاشق دو عددی

رنگ نارنجی و بنفش

مناسب برای نوزادان بالای 6 ماه

BPA Free

برند آمریکا


ناموجود

محصولات مشابه

قاشق تمام سیلیکون دکتر براونز ساخته شده برای شاید مشکل ترین بخش رویارویی با کودکان که غذا خوردن آن ها در خلال بازیگوشی هایشان است، سخت ترین کاری که مخصوصا کودکان اول خانواده برای پدران و ماردان کم تجربه به بار می آورند. این محصول دریک بسته بندی 2عددی و در دو رنگ زیبا و کودکانه  ارائه می شود،دکتربراونز یک برند معتبر و شناخته شده است که با تکیه بر سال ها تجربه و تحقیق خود کالاهایی شایسته انتخاب شما را روانه بازارهای جهانی می کند.
روند سلامت کودک از مهم ترین دغدغه های فکری مادران و پدران عزیز می تواند باشد که تغذیه در این روند نقش اساسی را دارد، داشتن یک قاشق استاندارد که مناسب با کام و دهان کودک طراحی شده باشد،لذت غذا دادن به کوچولوی شیرینتان را شیرین تر می کند.
دستان لطیف و کوچکش گاهی از شما طلب استقلال می کند و دلش می خواهد قاشق را خودش در دست بگیرد و غذا بخورد، این جاست که اهمیت توجه به گنجایش سری قاشق و تاب تحمل دهانِ کودک اهمیت می یابد،این ها اصولی است که تماما در ساخت قاشق نرم دکتر براون رعایت شده است.
قاشق نرم دکتر براونز ساخت کشور آمریکا بوده و مناسب کودکان شش ماه به بالا می باشد ، این محصول ساخته شده از جنس پلاستیک مرغوب است،لازم به توضیح است که مانند تمامی محصولات این شرکت، قاشق نرم دکتر براون فاقد BPA بوده و عاری از هرگونه مواد مضر می باشد و به راحتی می تواند مهمان لحظات شاد کودک زیبای شما قرار بگیرد.

نظرات کاربران

نظر بدهید

{profishop:copyright}