Top
ست شیشه شور جعبه باز دکتر براونز سبز Dr Browns

ست شیشه شور جعبه باز دکتر براونز سبز

مناسب برای انواع شیشه شیر

بدون مواد مضر

BPA Free

قابل شست و شوی در ماشین ظرف شویی

برند آمریکا


قیمت: 75000 تومان

محصولات مشابه

برس شیشه‌شور برند «دکتر براونز» یک برس از جنس پلاستیک با طراحی ارگونومیک است. طراحی منحصر به فرد، جنس پلاستیک مرغوب و با کیفیت، ترکیب الیاف نرم واسفنج، وجود برس سرشیشه، از جمله ویژگی‌های این برس به شمار می‌آیند.

شیشه‌های شیر نوزاد، باید به خوبی و با دقت شسته شوند. ماندن حتی یک قطره شیر، در شیشه می‌تواند کوچولو شما را بیمار کند. بنابراین شما به یک شیشه شوی که به کمک آن بتوانید شیشه شیر را کاملا بشوید، نیاز خواهید داشت. طراحی ارگونومیک بدنه در این برس باعث می‌شود، برس در دستان شما به خوبی قرار گیرد و شست‌و‌شو شیشه به طور کامل انجام گیرد. الیاف نرم به کار رفته در این برس به همراه یک تکه اسفنج، مانع از ایجاد خراش در سطح داخلی شیشه شده و در نهایت شست‌و‌شو بهتری را ارائه خواهد داد. همچنین در قسمت انتهایی محصول یک برس، برای شست‌و‌شو سرشیشه تعبیه شده است. قسمت پلاستیکی انتهایی برس نیز به صورت سربست عمل کرده و به شما این امکان را می‌دهد تا آن را به صورت ایستاده روی سطح صاف قرار دهید.

برس شیشه‌شور برند «دکتر براونز» با ابعادی نسبتا متوسط و طراحی متناسب با فرم دست‌های شما، به طور کامل جداره داخلی شیشه و سرشیشه را پاک کرده و کوچکترین حساسیتی ایجاد نمی‌کند.

نظرات کاربران

نظر بدهید

{profishop:copyright}