16512

قوانین خرید

 

قوانین و مقررات فروشگاه چیکو

استفاده شما از وبسایت فروشگاه اینترنتی چیکو به معنی توافق  شما مشتری ارجمند با شرایط مندرج در این صفحه می باشد. در ادامه منظور از «فروشگاه چیکو» وبسایت «فروشگاه اینترنتی چیکو» به آدرس اینترنتی chiccoir.ir می باشد. قوانین و ضوابط بیانگر چگونگی استفاده از خدمات و محافظت از هرگونه اطلاعاتی است که شما هنگام خرید از فروشگاه وارد نموده اید. فروشگاه چیکو به دلیل بروزرسانی های مختلف در هر زمان ممکن است متن این بیانیه را تغییر دهد لذا خواهشمند است جهت اطمینان از رضایت بخش بودن هرگونه تغییرات، این صفحه را به صورت دوره ای بازدید نمایید.


  اطلاعات شخصی  

 

لزوم صحت اطلاعات وارد شده

اطلاعات درخواست شده از کاربران هنگام ثبت سفارش یا ثبت نام به شرح زیر است:

 • بمنظور احراز هویت : نام و نام خانوادگی
 • جهت برقراری تماس(در صورت نیاز جهت هماهنگی بیشتر) : شماره تلفن ثابت یا همراه و در صورت تمایل ایمیل
 • بمنظور ارسال سریع و بموقع : آدرس دقیق و کد پستی برای خریدهای پستی

کاربران هنگام خرید از وبسایت می بایست اطلاعات بالا را کامل و صحیح وارد نمایند و بدیهی است مسؤولیت مسائل و مشکلاتی نظیر ارسال به آدرس نادرست و ....که در اثر نقص و اشتباه در اطلاعات وارد شده به وجود آید به عهده ی مشتری خواهد بود.

 

موارد استفاده از اطلاعات کاربران

اطلاعاتی که از کاربران هنگام ثبت سفارش یا ثبت نام گرفته می شود برای موارد زیر می تواند استفاده شود

 •  احراز هویت و اطمینان از صحت ثبت سفارش
 • ارسال و تحویل فوری و دقیق سفارش مشتری در کمترین زمان ممکن
 • بهبود روند ارائه محصولات در فروشگاه
 • ارسال ایمیل محصولات جدید و پیشنهادات ویژه در صورت تمایل مشتری
 • بهبود کیفیت حدمات ارائه شده به مشتریان گرامی

 

امنیت اطلاعات کاربران

فروشگاه چیکو متعهد می گردد تا در حفظ امنیت اطلاعات فردی کاربران تمام تلاش خود را به کار بندد. به منظور جلوگیری از دسترسی غیر مجاز و یا انتشار اطلاعات شخصی کاربران، تمام تلاش خود را با متد روز حفظ اطلاعات به کار بندد.

اطلاعات شخصی شما هرگز در اختیار فردی خارج از مسئولین مرتبط ارسال سفارش های سایت چیکو قرار نخواهد گرفت و همچنین بدون اجازه ی شخصی خود کاربر و یا حکم مراجع قانونی، اطلاعات به ثبت رسیده توزیع و در دسترس شخص ثالثی قرار نخواهد گرفت.

 

 

  حقوق فروشگاه چیکو

 

خدمات و محتویات فروشگاه چیکو برای استفاده ی شخصی و غیر تجاری مشتریان عرضه شده است و مالکیت معنوی اطلاعات موجود در وبسایت متعلق به فروشگاه چیکو می باشد و هرگونه سوء استفاده از این اطلاعات پیگرد قانونی دارد. استفاده ی غیر تجاری از محتوای سایت با ذکر منبع بلامانع است و اگر مایلید از سرویس ها و اطلاعات وبسایت جهت مقاصد تجاری استفاده نمایید می بایست از طریق chicco.co.ir@gmail.com اجازه ی کتبی کسب نمایید.

ممکن است فروشگاه سرویس های خود را بنا به هر دلیلی در زمان های مختلف و بدون اطلاع قبلی تغییر داده و حق تغییر شرایط این سرویس ها نیز برای ما محفوظ خواهد بود. (همچون تغییر درگاه پرداخت بانکی سایت به بانک با خدمات بهتر یا استفاده از سیستم های حمل و نقل نوین جهت ارائه هر چه بهتر خدمات به مشتریان عزیز اونت ایران)

 

 Image result for 7 days back

  ضمانت 7 روز بازگشت کالا  

بازگشت کالا در 2 حالتی که

 • مغایرت در اطلاعات وارد شده در سایت با کالای تحویل شده به مشتری
 •  اصالت برند یا نو بودن محصول مورد تردید باشد

بدون بازکردن پلمپ بسته بندی (برای بسته بندی هایی که حالت پلمپ دارند) ممکن خواهد بود و می بایست مشتری گرامی با هماهنگی با تیم پشتیبانی سفارش خود را با ذکر یکی از موارد بالا در بسته بندی تحویلی به فروشگاه برگشت داده شود.

 

انصراف از خرید

خریدار می تواند پس از تکمیل سفارش و قبل از ارسال آن و یا حتی بعد از ارسال و تحویل به هر دلیل از خرید خود منصرف شود. و چنانچه کالا از حالت پلمپ خارج نشده و کماکان نو و بدون استفاده است در این حالت خریدار می بایست با هماهنگی با تیم پشتیبانی جهت عودت وجه اقدام فرماید و اگر کالا را تحویل گرفته است تنها ملزم به کسر مبلغ هزینه بسته بندی و ارسال کالا خواهد بود

 

باز پس گرفتن بدون هزینه

در شرایط زیر فروشگاه چیکو تضمین می کند که کالای تحویلی از مشتری را بدون هیچ هزینه ای از او پس بگیرد.

 • ضمانت اصل بودن کالا : در صورت ارائه ی دلیل موجه برای اورجینال نبودن کالای تحویل شده(که سایت چیکو با با نام معتبر خود در این حوزه و نگرانی بسیار بالایی که در درجه اول برای حفظ سلامت کودکان سرزمین عزیزمان ایران دارد سالهاست که با ارائه کالاهای اورجینال چیکو در ایران در بین مشتریان شناخته شده و مشتریان ثابت سایت ما دغدغه ای در این خصوص ندارند
  اما جهت اطمینان مشتریان جدید لازم به ذکر است که خوشبختانه  گزارشی از وجود کالاهای تقلبی یا های کپی  چیکو دریافت ننموده ایم (بدلیل روند تولیدی بسیار با کیفیت چیکو و بسیار سخت بودن مشابه سازی 
 • مشخصات عنوان شده در وبسایت با مشخصات کالای تحویل شده مغایر باشد. ( غیر از تفاوت در کدهای متفاوت مربوط به یک محصول در استورهای محتلف چیکو در سراسر جهان )
 • سفارش دریافتی با سفارش درخواستی متفاوت باشد.
 • کالا هنگام حمل و نقل آسیب دیده باشد ملموسی دیده باشد که نقص در عملکرد را پدید آورد در اینصورت امکان بازگشت فراهم است
 • کالای دریافتی پلمپ بسته بندی را نداشته باشد (برای کالاهایی که دارای این پلمپ هستند و یا کیفیت ظاهری محصول دچار مشکل باشد.لازم به ذکر است که پلمپ برخی محصولات بطور فابریک پلمپ درب ندارند 

فروشگاه چیکو برای ارائه سریعترین و بهترین خدمات به مشتریان خود را ملزم به رعایت دقت کامل در بررسی سفارشات و کیفیت کالاهای آماده شده برای ارسال به مشتری می نماید تا تجربه ی لذت بخش از خرید با قیمت مناسب و کیفیت برند اصلی چیکو را برای همه ی مشتریان فروشگاه خود فراهم نماید. همانطور که تا کنون به لطف خداوند متعال و به گواه مشتریان ثابت فراوان موفق بوده است

 

با تشکر

شهاب قنواتی

صاحب امتیاز فروشگاه آنلاین چیکو