Top
شیشه شیر +0m سر کج چیکو آبی Chicco

شیشه شیر +0m سر کج چیکو آبی

 

شیشه ضد نفخ سر کج 250 میلی لیتری پسرانه

ساخت ایتالیا

BPA free


قیمت: 125000 تومان

محصولات مشابه

شیشه شیر ضد نفخ چیکو با طراحی خاص اجازه می دهد تا کودک در هنگام شیر خوردن، سر و گردن خود را در وضعیت مطلوب قرار دهد. در نتیجه زاویه موجود در بدنه این شیشه شیر، عمل شیر دهی را برای مادر و کودک آسان می کند. همچنین این انحناء باعث می شود که همواره جریان شیر به سمت محل مکیدن باشد و از نفوذ هوا همراه با شیر به داخل دهان کودک جلوگیری کند.
یکی از ویژگی های شیشه شیر ضد نفخ چیکو وجود در جداگانه درب انتهای آن به منظور شست و شوی بهتر و آسان تر می باشد. برای اطمینان از عدم نشت مایعات و هم چنین عدم نفوذ هوا به داخل شیشه شیر، یک واشر سیلیکونی در محل اتصال درب انتهایی قرار داده شده است.جنس سرشیشه این محصول از سیلیکون می باشد که بسیار نرم بوده و انعطاف پذیری بالایی دارد، لذا حالت طبیعی شیر خوردن از سینه مادر را برای کودک عزیزتان تداعی می کند.
به منظور عدم نفوذ هوا به محل مکیدن کودک، یک سوپاپ هوا در سرشیشه این محصول طراحی شده است که از نفخ کردن کودک جلوگیری می کند. شیشه شیر ضد نفخ چیکو نیز مانند تمامی محصولات باکیفیت این برند معتبر ایتالیایی فاقد BPA و مواد مضر شیمیایی می باشد تا با خیالی آسوده بتوان آن را با بزاق حساس نوزاد آشنا نمود. این محصول دارای درب ضد چکه برای رعایت بهداشت و محافظت از سر شیشه، مانع از ریختن مایعات بر روی کودک نیز می گردد هم چنین طراحی بدنه شیشه شیر سر کج چیکو به گونه ای است که به راحتی در دستان کودک قرار می گیرد و از دست کودک لیز نمی خورد.لازم به ذکر است که این محصول در دو رنگ آبی و صورتی به تناسب جنسیت نوزاد عرضه می گردد.
شیشه شیر ضد نفخ چیکو داری ظرفیت ۲۵۰ میلی لیتر می باشد و برای استفاده از بدو تولد تا سنین بالاتر مناسب می باشد.هم اکنون می توانید این محصول را در ثبت سفارش اینترنتی “فروشگاه چیکو” همراه دیگر اقلام مورد نیاز خود و کودکتان به ما سفارش داده تا آن ها را سریعا درب منزل به شما تحویل دهیم.

نظرات کاربران

نظر بدهید

{profishop:copyright}