Top
دستگاه استریل 2 در 1 چیکو Chicco

دستگاه استریل 2 در 1 چیکو

 

  • مدت زمان لازم براي استريليزاسيون 5 دقيقه
  • ساير توضيحات : دارای دو سبد در دو طبقه جهت استریل انوا ع شیشه شیرها، پستانک و سایر ظروف - قابلیت انجام عمل استریل کردن ظروف به‌صورت هر 5 ساعت - دارای مخزن مخصوص آب با انجام 5 بار استریل ظروف با هر مخزن پر - دارای 6 جایگاه شیشه شیر و 4 جایگاه سری شیشه شیر

 


قیمت: 2250000 تومان

 يکي از نگراني‌هاي والدين بهداشت و استريل بودن سر شيشه و شيشه‌ي نوزادشان است. دستگاه استريل کننده چيکو مدل 73920 از جنس پلي پروپيلن جهت استريل ظروف مختلف نوزادان ساخته شده است. اين محصول در مدت زمان 5 دقيقه شيشه‌شير، پستانک و ساير ظروف نوزادان را براي 24 ساعت استريل مي‌کند. همچنين محصول حاضر داراي دو طبقه جهت استريل انواع شيشه شير‌ها، پستانک و ساير ظروف است.
دستگاه استريل مدل 73920 تنها با استفاده از آب و بدون هيچ مواد شيميايي ظروف نوزادان را استريل مي‌کند. شير مانده در سر شيشه و شيشه‌ي نوزادان و دست زدن افراد مختلف به شيشه‌ي نوزاد مي‌تواند باعث تجمع باکتري در آن شود. همچنين سيستم ايمني نوزادان در مقابل باکتري‌ها توانايي مقابله ندارد و امکان دارد به سادگي مريض شود. با استريل کردن ظروف نوزادان به راحتي مي‌توان از شر باکتري‌ها خلاص شد. بعد از هر بار تغذيه‌ي نوزاد، بايد باکتري‌هايي که باعث ايجاد ناراحتي‌هاي شکمي مي‌شوند را از بين برد. ظروف استريل شده توسط اين دستگاه را مي‌توان تا 24 ساعت با خيال راحت استفاده کرد. همچنين اين محصول داراي ده جايگاه مختلف جهت استريل انواع شيشه شيرها، پستانک و ساير ظروف را دارد.
(Chicco ) يک شرکت چند مليتي است که در حال حاضر در بيش از 170 کشور دنيا دفاتر توزيع دارد. اين شرکت به صورت تخصصي در زمينه‌ي توليد و توسعه‌ي وسايل مراقبت از نوزادان فعاليت دارد. با توجه به رعايت جزييات و استاندارد‌هاي لازم در اين زمينه، اين شرکت توانسته اطمينان مشتريان خود را جلب کند.

بدون شک ظرافت و ظاهر شیک و زیبا، اولین چیزی است که در نگاه اول نظر شما را به خود جلب می‌کند. بدنه‌ی پلاستیکی مرغوب، ابعاد نسبتا کوچک، وزن پایین و لوازم جانبی کاربردی همه و همه این محصول را به یک دستگاه استریل منحصر به فرد تبدیل کرده است. در مجموع با نیم نگاهی به ویژگی‌های این دستگاه، از جمله قابلیت از بین بردن بیش از 90 درصد باکتر‌ی‌ها، دیگر شکی در خرید این محصول باقی نمی‌ماند.

 

نظرات کاربران

نظر بدهید

{profishop:copyright}