Top
شیر دوش پمپی نابی Nuby

شیر دوش پمپی نابی

 دارای سیستم مکش آهسته و سریع - با دخیره‌ی شیر در شیشه می‌توان به کمک یک درپوش شیر را نگه‌داری کرد. به هنگام استفاده می‌توان درپوش را برداشته و به کمک سری سیلیکونی آن‌را به یک شیشه‌شیر تبدیل کرد.


ناموجود

محصولات مشابه

استفاده از شيردوش براي مادران شاغل تقريبا اجتناب ناپذير است؛ به‌خصوص در ماه‌هاي اول تولد که توصيه‌هاي اکيدي براي تغذيه صرفا با شير مادر شده است. همچنين شيردهي نوزادان دوقلو بدون داشتن شيردوش کار بسيار سختي خواهد بود. برخي مادران نيز با وجود اينکه وقت کافي را در کنار نوزاد خود دارند، ترجيح مي‌دهند شير خود را با شيشه به فرزندشان بدهند. همه اين موارد شيردوش را به يکي از مهم‌ترين و پرکاربردترين لوازم سيسموني تبديل کرده است.

این شیردوش از یک بطری نچرال 150میلی‌لیتری از جنس پلی‌پروپیلن، یک شیشه شیر سیلیکانی 180میلی لیتری  ، و قابل استفاده به عنوان محفظه نگهدارنده شیر میباشد یک مکنده شیر از جنس پلی‌پروپیلن و یک سری سیلیکونی گرد مشابه سینه مادر تشکیل شده است. این محصول که سرهم بندی بسیار راحتی دارد، طراحی ارگونومیکی داشته و به راحتی مورد استفاده قرار می‌گیرد. بدنه بطری از پلاستیک مرغوب و با کیفیت ساخته شده و علاوه بر این دارای درجه‌بندی است. اساس کار این شیردوش به این صورت است که با قرار گرفتن سری سیلیکونی مکنده روی سینه مادر و حرکت دسته مکنده به سمت جلو و عقب و تکرار این عمل، جریان خروجی شیر حاصل می‌شود. برای استفاده نیز تنها کافیست سری مکنده را از بطری جدا کرده و سری سیلیکونی را به جای آن به بطری وصل کنید. به این ترتیب بدون نیاز به شیشه‌شیر مجزا، می‌توانید از بطری داخل همین بسته‌بندی استفاده کنید.

بطری این محصول با توجه به سایز سری سیلیکونی، از بدو تولد نوزاد تا 6 ماهگی او قابل استفاده است.

 

این شیردوش طراحی منحصر به فردی داشته به طوری که شیر مادر را به طور مستقیم از سینه به داخل شیشه انتقال می‌دهد، این فرایند در شرایطی که مادر کاملا صاف نشسته باشد، به راحتی صورت می‌گیرد. برای این امر نیازی نیست که مادر رو به جلو و کامل صاف بنشیند، راحت نشستن و با آرامش بودن مادر وقتی که شیر می‌دوشد به طور طبیعی کمک می‌کند، شیر بسیار آسان‌تر جریان پیدا کند.

نظرات کاربران

نظر بدهید

{profishop:copyright}