Top
آمبولانس 836 هولا تویز Hola Toys

آمبولانس 836 هولا تویز Hola Toys

آمبولانس موزیکال
کودکان 36 ماه به بالا
19 * 11.5 * 13 سانتی متر
پلاستیک بی ضرر ABS
قابلیت دیدن نوار قلب و گرفتن فشار خون برا ی کودک
آشنایی با ابزار ها و مبانی علم پزشکی
دارای حالت موزیکال و چراغ های نورانی
آموزش نقش پذیری و افزایش اعتماد به نفس
 

قیمت: 395000 تومان

آمبولانس موزیکال هولا تویز Hola Toys

کودکان به رنگ ها، صداها و اشیایی که حرکت می کنند واکنش نشان می دهند.اسباب بازی ها می توانند با کودکان به وسیله نور، رنگ و صدا ارتباط برقرار کنند. کودکان علاقه دارند اسباب بازی هایشان بتوانند حرکت کنند، آن ها شدیدا از این موضوع استقبال نموده و به آن واکنش مثبت نشان می دهند.

انتخاب یک اسباب بازی خوب و مناسب برای کودکان می تواند در جوانب مختلف ذهنی،روحی و جسمی آن ها را آماده و سرحال نگه داشته و به آن ها انرژی بدهد.اسباب بازی های موزیکال به ذهن کودک توازن می بخشد و جسم روح او را متعادل می کند. محققان معتقدند، موسیقی نقش مهمی در رشد ذهنی کودک دارد . چنانچه کودکان از سنین خردسالی با موسیقی به عنوان ابزاری برای رشد فکری و ذهنی سر و کار داشته باشند، این امر در سازماندهی دستگاه اعصاب مرکزی آنها تاثیر زیادی می گذارد و مهارت های پایه ای بسیاری را در آنها تقویت می کند. از طرفی بچه ها نیز یک کشش طبیعی به موسیقی دارند و به اسباب بازی هایی که دارای ملودی هستند توجه بیشتری می کنند.

آمبولانس موزیکال یک اسباب بازی موزیکال و اموزشی است ، این اسباب بازی همراه با حرکت و پخش موزیک،  دارای ابزار پزشکی و دو مینی فیگور که یکی راننده آمبولانس و دیگری بیمار است که پشت این اسباب بازی یک سری دکمه وجود دارد که با فشردن آن ها، کودک میتواند صداهایی از قبیل تپش قلب و فشار خون و اسکن را بشنود و آشنایی پیدا کند. 

نظرات کاربران

نظر بدهید

{profishop:copyright}