Top
لیوان سوپاپ دار آبی  نکست  next

لیوان سوپاپ دارآبی نکست next

 جنس پلاستيک

مناسب براي سن بالاتر از شش ماهگي

نحوه شستشو توسط دست، توسط ماشين ظرف شويي

 دارای قابلیت جلوگیری از ریختن مایعات (ضد چکه)

قابل استفاده در مابکروویو

BPA free

 


قیمت: 75000 تومان

ليوان آموزشي 180ميلي‌ليتري نکست ابزار مناسبي براي آموزش نوشيدن به کودکان است.  دسته‌هاي انعطاف‌پذير پلاستيکي اين امکان را به کودک مي‌دهد که به‌راحتي ليوان را در دست بگيرد و ديگر براي نوشيدن آب يا ساير نوشيدني‌ها به کمک بزرگترها نياز نداشته باشد!
ضمنا محل قرار گرفتن دهانه ليوان به شکلي طراحي شده است که کودک کم‌کم مانند بزرگسالان به قرار دادن لب‌ها و دهان خود در لبه ليوان عادت کند. در طراحي درپوش دهانه اين ليوان قابليت جلوگيري از نشت يا پاشيدن مايعات در نظر گرفته شده است تا کودک بدون اينکه خيس شود به‌تدريج در دست گرفتن ليوان و نوشيدن پشت ميز غذاخوري را بياموزد. 
ليوان آموزشي نکست داراي درپوشي است که علاوه بر رعايت بهداشت و نگهداري از دهانه ليوان، امکان حمل و جابجايي آن رافراهم کرده است. شما مي‌توانيد با اتکا به اين درپوش و همچنين قابليت نشت‌ناپذيري، به‌راحتي اين ليوان سبک را در کيف خود حمل کنيد و نگران خيس شدن وسايل داخل کيف نباشيد.
جنس بدنه اين ليوان، پلاستيکي و فاقد BPA بوده و شست‌وشوي آن مي‌تواند هم به‌صورت دستي و هم در ماشين ظرفشويي انجام گيرد. ليوان آموزشي نکست در برابر حرارت مقاوم است و قابليت استفاده در مايکروويو را نيز دارد.

نظرات کاربران

نظر بدهید

{profishop:copyright}