Top
لیوان نی دار چیکو +18m نارنجی Chicco

لیوان نی دار چیکو +18m نارنجی

مناسب برای کودکان 18 ماه به بالا

عدم خروج مایعات از لیوان 

مناسب برای آموزش نوشیدن با استفاده از نی به کودک 

دارای نی نرم سیلیکونی

امکان نگهداری مایعات گرم و سرد برای مدت زمانی طولانی 

دارای طراحی ارگونومی بدنه جهت راحتتر دست گرفتن کودک

BPA free


ناموجود

 ليوان ني‌دار چيکو، با ظرفيت 266 ميلي‌ليتر براي کودکان 18 ماهه و بزرگتر طراحي شده است. اين ليوان از جمله وسايل غذاخوري آموزشي چيکو بوده و ابزاري کاربردي است براي آموزش نوشيدن با ني به کودکان. بدنه حاصل طراحي ارگونوميک است، ليوان به کودک اين امکان را مي‌دهد که به‌راحتي آن را در دست گرفته و به‌واسطه ني سيليکوني ميزان خروج مايعات از ليوان را کنترل کند.
در طراحي دهانه اين ليوان قابليت جلوگيري از نشت يا پاشيدن مايعات در نظر گرفته شده است تا کودک بدون اينکه خيس شود به‌تدريج به در دست گرفتن ليوان عادت کند و نوشيدن با ني را ياد بگيرد.
اين ليوان که به‌ويژه براي محيط بيرون از خانه و گردش طراحي شده، با داشتن بدنه دوجداره، امکان نگهداري مايعات سرد و گرم را به مدت طولاني فراهم کرده است. درپوش نرم و انعطاف‌پذير اين محصول علاوه بر اينکه به‌راحتي باز مي‌شود، رعايت بهداشت در نگهداري از ني را تضمين مي کند. به همين ترتيب شما مي‌توانيد با اتکا به درپوش و همچنين قابليت نشت‌ناپذيري، به‌راحتي اين ليوان سبک را در کيف خود حمل کنيد و نگران خيس شدن وسايل داخل کيف نباشيد. جنس بدنه اين ليوان، پلاستيکي و فاقد BPA بوده و شست‌وشوي آن مي‌تواند هم به‌صورت دستي و هم در ماشين ظرفشويي انجام گيرد. 

نظرات کاربران

نظر بدهید

{profishop:copyright}