Top
لیوان سوپاپ دار صورتی 9+ دکتر بروانز Dr Browns

لیوان سوپاپ دار صورتی 9+ دکتر بروانز

 

جنس پلاستيک، سيليکون

مناسب براي سن بیشتر از نه ماهگي

نحوه شستشو توسط دست، توسط ماشين ظرف شويي

 دارای قابلیت جلوگیری از ریختن مابعات

قابل استفاده در مابکروویو 

BPA free

 


قیمت: 160000 تومان

برند آمریکایی “دکتر براونز” یکی از برترین برندهای محصولات نوزاد در جهان شناخته شده است. با کمی بزرگ شدن کودک و به تجویز و توصیه پزشکان کم کم باید مواد غذایی مکمل را وارد برنامه غذایی فرزندتان کنید. در این میان آبمیوه های سالمی که خودتان در خانه تهیه می کنید از ارزش بالایی برخوردارند، لیوان آب میوه خوری دکتر بروانز 270میلی لیتری یک محصول مناسب در تکمیل تغذیه کودک با آبمیوه های طبیعی است چرا که تمامی ویژگی های یک وسیله خوش دست را با توجه طراحی ارگونومیک خود دارد.
لیوان آبمیوه خوری دکتر براونز 270میلی لیتر می تواند حجم مناسبی از نیاز روزانه کودک را در خود نگه دارد، همین طور مانند تمامی محصولات این برند خوش نام آمریکایی، لیوان آبمیوه خوری دکتر بروانز 270میلی لیتر نیز فاقد BPA و مواد مضر شیمیایی است و از پلاستیک مرغوب درجه یک ساخته شده است.
لیوان آبمیوه خوری دکتر براونز 270میلی لیتر با داشتن درب ضد چکه خود این قابلیت را فراهم می آورد که کودک در حین بازی کردن خود آبمیوه را نوش جان کند و آبمیوه روی کودک و محیط اطرافش نریزد، .این محصول در کنار رنگ صورتی زیبای دخترانه خود که برای تمام کودکان جذاب است، عملکرد ضد نفخ دارد تا هوای اضافی وارد معده کودک نشود و دل درد و نفخ را پدید نیاورد.

نظرات کاربران

نظر بدهید

{profishop:copyright}